Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Podróż i praca w Japonii - potrzebne informacje |
autor komentarza: Mateusz Sepioł |
data dodania: 2007-03-25 13:37:53 |
treść: czesc. wie ktos z was, czy przez azje mozna spokojnie dojechac stopem w takie miejsce, z ktorego do japonii mozna poplynac promem? i czy w japonii ciezko o dorywcza prace? a jak tak, to czy przejdzie tam cos takiego jak mycie szyb na skrzyżowaniach? z rozbiciem namiotu na trawce nie powinno byc problemu? potrzeba jakis wiz? z gory dzieki za pomoc. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.