Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Indie - Karnataka i Goa, 18 dni, plan podróży |
autor komentarza: ines82 |
data dodania: 2011-09-18 17:18:50 |
treść: Witajcie, chciałabym prosic o opinię w kwestii planu jaki ułozyłam na 18 dniowa podróż po Indiach. Wszelkie sugestie bardzo mile widziane. 1. Przylot Bombaj ok 1 w nocy, 3 pełne dni w Bombaju 2. nocny pociąg do Alnavar, dojazd do Dandeli, nocleg w Dandeli 3. Dandeli - safari , nocleg Dandeli 4. rano - podróż przez Humbli, Hospet do Hampi, nocleg w Hampi 5. Hampi - zwiedzanie, nocleg 6. Hampi, ziwedzanie, wieczorem powrót do Hospet, stamtad pociąg nocny do Bangalore 7. Bangalore, zwiedzanie, nocleg 8. Rano wyjazd do Hassan, nocleg 8. wynajęcie samochodu - jesli się da- i zwiedzanie Halebi, Belur, powrot do Hassan, 1.40 w nocy pociag do Mangalore (Goa). 10. wypoczynek na Goa - 4 -max. 5 dni. 11. Przejazd do Panaji, nocleg 12. Zwiedzanie Old Goa., nocleg 13. dojad do Dabolim, przelot do Bombaju. W pierwotnym planie miałam zamiasta Hassan ( Belur i Halebi) Mysore - czy ktos może doradzić która opcja lepsza? Czy Dandeli jest ciekawym parkiem narodowym pod kątem egzotycznych zwięrząt? Z góry bardzo dziękuję za wszelkie komentarze! |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.