Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Indie - plan podrozy na 17 dni |
| autor komentarza: Yanas |
| data dodania: 2007-04-03 18:46:17 |
| treść: wywal jaipur i np.bikaner,a dorzuc camel safari brane z khuri (50km za jaisalmer,dojazd busem).REWELACJA,pusto,cudna pustynia i super ludzie.my bralismy safari z titanic guest house |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
