Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: EBC |
autor komentarza: agatttka |
data dodania: 2011-10-04 15:00:02 |
treść: Proszę o informację jak wygląda i ile dni zajmie mi trekking Lukla-Everest Base Camp-Lukla w lutym. Czy to prawda, że szlak w tym czasie jest bardziej opustoszały, bo jest zimno? Śpiwór wystarczy czy musze dźwigać jeszcze wkładkę polarową? Kiedy rezerwować lot KTM-Lukla-KTM by było taniej, na miejscu, z wyprzedzeniem, przez pośrednika? Wiele pytań, pozdrawiam :) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.