Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Malezja czy Filipiny na pierwszy raz ??? |
autor komentarza: markoo |
data dodania: 2011-11-19 12:21:51 |
treść: Jeśli mogę pomóc to : połączenia najtańsze są w Azji i jest ich naprawdę dużo, Ceny na Filipinach są o wiele niższe niż w Malezji . Malezja to kraj wyznający buddyzm i Islam, Filipiny to katolicy. Plaże i piękne miejsca sa w obu tych krajach . Ja zdecydowanie obstaję z a Filipinami i Tajlandią .. ale wybór jet Twój. Być może mój blog Ci coś podpowie www.marekw.home.pl pozdrawiam życzę dużo przygód |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.