Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Warto byc czujnym ! |
autor komentarza: Smok-1 |
data dodania: 2012-01-18 12:04:17 |
treść: A u wybrzeży Włoch zatonął statek wycieczkowy! Pewnie, że trzeba być czujnym, ale niestety niektórych rzeczy cięzko uniknąć. Wyjazdy na Danakil organizowane są przez wyspecjalizowane agencje, kosztują kupę pieniędzy i na pewno są (jak na standardy etiopskie) dobrze zorganizowane. W przypadku takiego ataku chyba jedyną obrona jest nie jechać, bo sama uwaga na wiele się nie zda .... |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.