Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Pociągi |
autor komentarza: rajscy2012 |
data dodania: 2012-01-26 13:36:08 |
treść: AC1 Tier - to ich pierwsza klasa, tu bilety są relatywnie drogie ale otrzymacie naprawdę wysoki komfort. AC2 Tier, to klimatyzowany przedział z czterema łózkami - po dwa w pionie. Pościel i koc w cenie biletu. AC3 Tier, to kompromis pomiędzy rozsądną cena biletu i komfortem podrózy. W pionie są 3 łóżka, pościel w cenie a konduktor nadal strzeże was przed całą hordą wędrownych sprzedawaczy wszystkiego co popadnie. Sleeper to klasa dla prawdziwych podróżników spragnionych mocnych wrażeń. Jest naprawdę tanio, za pokonanie trasy ok 700 km zapłacicie około 300 RS, czyli ok. 20 zł., ale tu już konduktor nie uchroni was przed niczym i nie ma klimy ani pościeli, są natomiast łóżka i też można się wyspać. Po więcej szczegułów dot. poruszania się po Indiach odsyłam na naszego bloga: http://rajscy.blogspot.com/p/porady-dla-podroznikow.html |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.