Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Jak się uchronić przed zemstą maharadży?
autor komentarza: marcyl
data dodania: 2012-02-03 15:06:42
treść:
najlepsza jest cola do każdego posiłku, mała piersióweczka z czymś mocniejszym dla kurażu nie zaszkodzi, do tego żel do mycia rąk bez konieczności ich płukania miejscową kranówą ( mówię o podróży, wiadomo,ze w hotelu kąpiel nie zabije ale jak radzono w Egipcie i Indiach pod prysznicem nie kierować wody na twarz i mieć zamknięte usta a będzie dobrze, pić wodę butelkowaną i tylko ofoliowane zakrętki bo lokalni sprzedawcy potrafią nawet colę rozcieńczyć , do tego polecam mieć własną łyżkę podróżną - w pociągu można kupić coś na ciepło a widziałem ich kuchnie - więc wolę mieć swoją łyżkę
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl