Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Kreta |
autor komentarza: Alveiro |
data dodania: 2012-03-01 20:19:16 |
treść: Byliśmy na Krecie w małej wiosce portowej Bali. Super zatoczka ,czysta woda . Zerknij na ten link http://www.google.pl/search?q=bali+kreta&hl=pl&client=firefox-a&hs=iGX&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=AMtPT4HHO4fDtAb_lMX6Cw&ved=0CEMQsAQ&biw=1280&bih=609&sei=CMtPT9G7MorOtAbm9aWCDA |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.