Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Hotel Dla Wymagającej - Hurghada |
autor komentarza: ppaauullaa58 |
data dodania: 2012-04-21 14:15:27 |
treść: Witam bardzo serdecznie ;) Piszę ponieważ potrzebuje "fachowej" pomocy. Wraz ze znajomą planujemy wyjazd do Egiptu, a konkretniej do Hurghady ( chyba ). Od kilku dni przeglądam oferty najróżniejszych hoteli, ale nie mogę się zdecydować :/ Wszędzie albo syf i brud albo daleko od centrum, albo plaża nie taka. Stwierdzam, że jestem raczej wymagająca i dlatego postanowiłam Was poprosić o pomoc. Jakie hotele moglibyście mi polecić? -Tak aby było blisko do centrum hurghady max 10km -duża plaża, bardzo ważne aby była piaszczysta - i co najważniejsze aby w hotelu/pokoju było czysto W grę nie wchodzi żadna stęchlizna, kamień na sanitariatach, czyjeść włosy pod prysznicem, brudne sztućce. Pewnie im młodszy hotel tym zużycie szczególnie łazienki będzie mniejsze a to dla mnie bardzo ważne. Sprawdzam opinie i zdjęcia hoteli na holidaycheck i stwierdzam, że większość łazienek w popularnych hotelach mnie po prostu przeraża. A może hurghada to jednak zły wybór ? Wyjazd planujemy na przełomie maja/czerwca tego roku więc już nie wiele czasu zostało. Dodam jeszcze, że budżet mamy nieco ograniczony. Jeśli chodzi o hotel to chciałybyśmy się zmieścić w 1,5 tys za osobę, w grę wchodzi również last minute. Mam nadzieję, że ktoś zna CZYSTY, godny polecenia hotel w hurghadzie :) Wszelka pomoc mile widziana. Pozdrawiam |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.