Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: USA - podróż poślubna |
autor komentarza: AdriG |
data dodania: 2012-04-24 23:06:21 |
treść: Jeśli masz wizę do USA w starym paszporcie, to przy wymianie na nowy, uważaj żeby ci strony, na której jest wiza nie przedziurkowano. Wizy nie przekleja się do nowego paszportu, tylko dalej jest ważna w starym paszportcie. Jadąc do USA musisz mieć zatem obydwa paszporty. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.