Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Wyprawa do Turcji, Gruzji, Krymu |
| autor komentarza: adamzjaw |
| data dodania: 2012-05-04 22:46:32 |
| tre¶ć: Witam :) Ustalili¶my trasę naszej podróży po Turcji, a wygl±dać ona będzie następuj±co: Samolotem do Burgas (Bułgaria) Edirne Stambuł Ankara Goreme Diyabakir,Nemrut Dagi Mardin, Van, Doğubayazıt Gruzja okolice Kastamonu, Safranoblu, Amasyi (czyli plażowanie nad Morzem Czarnym) Powrót przez Bułgarię, Rumunię, Ukrainę.Rozważamy też rejs promem na Ukrainę i powrót przez ten kraj. miejscu wybierzemy tańsz± opcję. Propozycja trasy jest oczywi¶cie wstępna, je¶li osoby, które zdecyduj± się doł±czyc, będ± chciały wprowadzic poprawki, obgadamy to we wspólnym gronie;-) Pomiędzy miejscowo¶ciami planujemy przemieszczać się najtańszymi ¶rodkami transportu (stop, poci±g, bus, dolmusz).W wypadku odległosci mniejszych niż 150 km wył±cznie stopem, na dłuższych odcinkach - poci±giem, busem lub dolmuszem. Noclegi :na dziko, a je¶li nie da rady to kempingi. Zapraszamy wszystkich chętnych;-) Nieprzekraczalny budżet to 2000 zł. Data wylotu to mniej więcej 10 lipca, ogólny czas podróży: ok. 3 tygodnie. Je¶li jeste¶ zainteresowany/a to dzwoń (5172373250 lub pisz: adamzjaw@wp.pl |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
