Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: PODRÓŻ Z LOTNISKA DO BANGKOKU |
autor komentarza: prow |
data dodania: 2012-05-11 18:09:36 |
treść: Witaj, chyba nie masz dużego wyboru. Metro, Sky i Airport link są w nocy nieczynne. Pozostaje autobus (nie próbowałem) i taxi. Ok. 350-400 bht z włączonym taksometrem plus opłaty autostradowe. Spróbuj dobrać sobie pasażerów do taxi. Pozdr i zazdroszczę. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.