Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Nauczycielskie podróżowanie |
autor komentarza: bynio |
data dodania: 2012-07-08 16:54:16 |
treść: Do Indii możesz pojechać parę razy, do Nepalu na trekkingi również. Jest co oglądać, na raz na pewno nie dasz rady obejrzeć wszystkich ciekawych miejsc (szczególnie jadąc z biurem - ograniczenia czasowo-kosztowe). Podobnie Chiny, Indonezja i parę innych miejsc, można jeździć po kilka razy i nigdy nie jest nudno. Zbyszek |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.