Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Jednodniowe trekkingi w górach Gruzji |
autor komentarza: izaschiza |
data dodania: 2012-07-08 20:18:02 |
treść: Polecam Svanetię. Jedźcie sobie do Mestii (busikiem z Zugdidi, a do Zugdidi pociągiem, ale słyszałam, że ostatnio latają już niedrogie małe samoloty bezpośrednio do Mestii) - tam są kwatery i można połazić jednodniowo po górach, a z Mestii można jechać do Ushguli (nie pamiętam dokładnie jak to się pisze) - tam też są kwatery i można połazić jednodniowo np. do lodowca w stronę Szchary - najwyższego i najpiękniejszego szczytu Gruzji. Polecam jednak wzięcie namiotu i przejście kilkudniowej trasy z namiotem z Mestii do Ushguli - jest pięknie! Opcjonalnie można przejechać stopem, albo jeepem. Nie polecam wybrzeża, czyli Batumi i okolic. Poza tym cała Gruzja jest kochana:D |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.