Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: pierwszy wyjazd...Lwów
autor komentarza: Mgławica
data dodania: 2012-07-11 14:07:58
treść:
Ja polecam podobnie jak osoba powyżej szukanie czegoś już w Polsce. ale na miejscu też znajdziesz bez problemu, jeśli chodzi o hotele to mogę polecic Ci hotel przy samej operze cena w tamtym roku ze śniadaniem za osobę to koszt ok. 80 zł, na miejscu w samym rynku przy ratuszu jest też biuro pośrednictwa turystycznego personel mówi po polsku zawsze Ci coś znajdą. Ale faktycznie najlepiej znaleźc coś u Polaków jest taniej, mówią po polsku i zawsze coś doradzą tym bardziej jeśli nie znasz języka. Ewentualnie polecam stronę tanienoclegiukraina.pl tam też coś znajdziesz i to całkiem tanio.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl