Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: prosto z podróży |
autor komentarza: zosiawazji |
data dodania: 2012-07-23 10:25:10 |
treść: w kwestii drobnych podarków dla ludzi, z którymi się w trasie zaprzyjaźniamy: właściwie miałam nie odpowiadać, bo pewne rzeczy albo się rozumie albo nie i wtedy żadne wyjaśnienia nie pomogą, ale przypadkiem się zalogowałam więc jednak jeszcze raz : jak się do kogoś idzie z gościną, wypada coś przywieźć gospodarzom. Oczywiście jeśli się reprezentuje typ "globtrotera" który styka się wyłącznie z obsługą ruchu turystycznego to potrzeba wyłącznie gotówki na napiwki. ale kto się zaprzyjaźnia z mieszkańcami i idzie do nich do domu, powinien mieć coś ze sobą dla gospodarzy.. Jasne? i to lepiej żeby jednak nie były pieniądze, tylko właśnie drobiazg przywieziony ze swojego kraju - inaczej bowiem faktycznie gospodarze się poczują jak żebracy. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.