Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Visa Electron w Indiach i Nepalu
autor komentarza: ts
data dodania: 2007-06-15 23:15:39
treść:
byłem w kilku miejscach na świecie- i NIGDY jadąc do miasta (nie na odludzie) nie miałem ze sobą gotówki, oprócz kilkudziesięciu dolarów w małych nominałach na "czarną godzinę", napiwki, etc. W Nepalu polecam Nepal Investment bank- mają dużą sieć bankomatów i oddziałów i akceptują większośc kart (nawet Dinersa)- sam wypłacałem kasę na meastro (płaska "odmiana" master card) i electron (płaska Visa)- co do prowizji to pobiera ją tylko bank wystawca (w Twoim przypadku m) pod warunkiem, że korzystasz z bankomatu; kiedy wypłacasz w oddziale mogą odliczyć Ci od kwoty wypłaty swoją prowizję; jaką?- wystarczy zapytać w okienku; jeśli chcesz płacić za zakupy- lepiej mieć kartę wypukłą (jak nie wiesz co to znaczy- przejedź palcem po jej awersie, to zrozumiesz :), vide zdjęcie 6553 z kathmandu) ale najczęściej są to karty kredytowe (a więc musisz mieć zdolność kredytową żeby o nią się strać i pamiętać o regularnych spłatach, żeby nie wpaść w "pętle kredytową"- polecam Citibank (jak by co to pisz na maila- pomogę załatwić) tym bardziej, że citi to najpopularniejszy bank w Indiach i znajdziesz go na każdej większej ulicy;
pzdr,
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl