Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Hotele w Delhi i Kathmandu
autor komentarza: Sheherezada
data dodania: 2007-06-17 16:08:53
treść:
Witam,
W marcu byłam w Delhi i nocowałam w Hotelu Star Paradise przy Main Bazar w dzielnicy Paharganj. Hotel czysty i tani (ok.5 USD od os.w pokoju 2 os.) i niezapomniana knajpa tybetańska naprzeciwko :) Poza tym hotel położony jest b.blisko dworca kolejowego New Delhi. W Katmadu mogę Ci polecić hotel Pilgrims Guest House w dzielnicy Thamel (6 USD od os.w pok.2 os.). Hotel czysty, b.miła obsługa i restauracja w ogrodzie. Odradzam natomiast hotel Blue Horizont w Katmandu - wcisnęli nam go przy przekraczaniu granicy z Nepalem kusząc niską ceną (3 USD). Na miejscu okazało się to ciemna i brudna nora!!! Pozdrawiam
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl