Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Ukraina samochodem bezpieczeństwo
autor komentarza: Betovev
data dodania: 2012-10-02 19:46:31
treść:
Drogi we Lwowie beznadziejne to mało powiedziane. Najgorsze to policja im lepiej mówi po Polsku tym więcej łapówki z Ciebie wyciągnie. Moja rada nie jeździmy o zmierzchu i wczesnym rankiem. Przed wyjazdem na Ukrainę zaopatrz się w numer ambasady np Telefon dyżurny dla obywateli polskich, potrzebujących pilnej interwencji konsula poza godzinami pracy: +380952600200 (Lwów)policja wyciąga od obcokrajowców nawet do dwóch tysięcy hrywien więc pilnujcie się i nie bójcie skorzystać z telefonu do ambasady, a jak już ktoś was naciągnie to głośno i wszędzie mówcie o tym pomimo tego że przysłowie mówi mądry Polak po szkodzie ale warto ostrzec innych.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl