Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: STROMBOLI |
autor komentarza: darmir |
data dodania: 2007-07-10 14:00:27 |
treść: Planuję wejście i może nocleg w końcówce lipca. Jeśli wchodziłeś w styczniu to powiedz jak wygląda obowiązek przewodnika. Podobno jest teraz obowiązkowy, ale ludzie i tak wchodzą sami? Są jakieś kontrole? czy wejście jest trudne? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.