Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Bajkał latem 2013 - jak spędzić 14 dni?
autor komentarza: achaa
data dodania: 2013-03-09 12:07:01
treść:
Hej, byłam nad Bajkałem w 2010 , trasa jaką pokonaliśmy Sludjanka - Pik Czerskiego- Św. Nos- Ust Barguzin- Ułan Ude. Trasa na Pik Czerskiego przyjemna, jednak rosyjskie szlaki są dość słabo oznaczone, sporo miejsc biwakowych. Bardzo polecam Św. Nos i wejście na Glinkę ( wyprawa na szczyt 1 dzien) poza tym bagna i ogólny wypoczynek nad wodą, też dużo miejsc biwakowych, na św Nos trzeba wnieśc opłatę za pobyt w rezerwacie. Ze św. Nosa polecam statkiem transport do Ust Barguzina , okolica niesamowita i bardzo róznorodna, w szczególności bardzo orientalne ośrodki wiary Buriatów szamanizm-buddyzm, w Ułan Ude wystarczy w sumie jeden dzien, chyba ze masz ochote zwiedzac muzea. Niestety my byliśmy z wyprawą współorganizowaną z Rosjanami, więc niestety nie za bardzo pomogę z transportem i noclegami. Pozdrawiam :)
Asia
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl