Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Dlaczego kochasz góry? |
autor komentarza: sandron |
data dodania: 2007-07-19 17:40:39 |
treść: Hejka! Kocham góry,bo w nich jest coś,co mnie do nich ciągnie.Najbardziej kocham Tatry,w których najchętniej bym zamieszkał.Codziennie spacery różnymi szlakami,ten klimat,ta atmosfera i te prześliczne krajobrazy...Za to właśnie kocham góry!!! |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.