Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Malaria-historia choroby
autor komentarza: viola_fifi
data dodania: 2013-04-21 18:22:19
treść:
sobi, nikt nie robi halo, napisałam o swojej malarii, bo może komuś przyda się moja historia. U mnie pierwszy lekarz nie rozpoznał malarii-może mam pecha że trafiam na słabych spec. sama szukałam w necie info o przebiegu tej choroby, diagnozowaniu i leczeniu i wiem, że te inform. sa słabe i szczątkowe, dlatego postanowiłam się podzielić swoimi doświadczeniami. Może dzięki temu u kogoś kto to przeczyta malaria zostanie zdiagnozowana o jeden czy dwa ataki wcześniej..
marekz, może zamiast jechać po malaronie napisz czym się w takim razie leczyć i zabezpieczać...ja się nie upieram przy malaronie, tym się zabezpieczałam i tym się leczyłam...więc chyba logiczne, że opisałam Malarone?? u mnie żadnych skutków ubocznych nie wywołał. Może i są osoby u których malaria objawia się jedynie bólem głowy...ja osobiście znam/znałam śmiertelny przypadek tej choroby więc chyba warto brać pod uwagę ryzyko zachorowania i to że to nie jest kilkudniowa migrena...
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl