Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Malaria-historia choroby
autor komentarza: [konto usuniete]
data dodania: 2013-04-21 20:27:36
treść:
Sobi - ostra jest Twoja wypowiedź. Cóż - wiele lekarzy jest niestety niekompetentnych - poczynając od zwykłej boreliozy, kończąc na nie rozpoznaniu w czas nowotworów. Jeżeli sam jesteś lekarzem, to sorry - spotkałam też kompetentnych lekarzy :) Gdzieś jest tam tzw. "złoty środek". Viola wg mnie nieświadomie reklamuje malaron. I dlatego dobrze było przeczytać tutaj o innych, choćby ziołowych środkach zapobiegawczych. Nie wiem czy leczących - tu należy być ostrożnym, ale nie całkowicie negującym. Gdybym miała czas i finanse przede wszystkim, to zajęłabym się takimi lekami ziołowymi "od podszewki", czyli od oznaczenia struktur(y) związków leczących. Niestety - to chyba już w następnym moim wcieleniu :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl