Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: AZJA |
autor komentarza: Golik |
data dodania: 2013-04-21 20:56:00 |
treść: Pytania są bardzo nieprecyzyjne i sugerują albo brak przemyślenia tematu albo brak szacunku dla czasu użytkowników forum. Jeśli bowiem przykładowo Chiny są bardziej zróżnicowane niż Europa, to na pytanie jak jest w Europie prowokuje się pytanie - gdzie dokładnie? W Szwecji czy w Albanii? Autostop w Mongolii na prowincji jest nieprzewidywalny, bo zdarza się raz na kilka dni. A noce na Gobi nawet latem notują ujemne temperatury. Jesień i zima są dość zimne i nieprzewidywalne pogodowo. Przy niedorozwoju infrastruktury najlepiej wynająć z grupą ludzi samochód z kierowcą lub kupić konia, którego odsprzeda się ze stratą. Co do autostopu, część ludzi i tak będzie oczekiwała pieniędzy, bo benzyna jest droga. W przypadku taksówkarzy cenie trzeba ustalić od razu, bo potem lubią ją zawyżać na 10-krtonie wyższą. W Północnych Chinach zdarzały się darmowe podwózki, ale raczej zwykłe samochody żądają więcej niż taksówkarze czy oficjalni przewoźnicy. Tu też najlepiej ustalić warunki na początku . |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.