Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Plecak..... |
autor komentarza: Hrihorij |
data dodania: 2007-08-03 12:45:22 |
treść: Jak masz ciężki plecak to przenieś ciężar na pas biodrowy i odciąż szelki. Ja zawsze staram się nosić na biodrach a szelek używam bardziej do stabilizacji układu. Pozdrawiam stary włóczęga |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.