Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: profilaktyka antymalaryczna w Indiach Pn |
autor komentarza: 12250 |
data dodania: 2007-08-07 12:25:33 |
treść: Jeśli jedziesz dopiero we wrześniu, a nie teraz, to nie musisz się truć tym świństwem. Wrzesień (II połowa) jest w Północnych Indiach okresem po monsunowym gdy deszcz raczej nie pada. Rację ma "Kasy1". |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.