Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Shanghai -> Pekin -> Hongkong
autor komentarza: Mirtillo
data dodania: 2013-06-15 17:12:09
tre¶ć:
Dzieki.
1. Pekin - mur obowi±zkowy pewnie z pół dnia mi zejdzie ;) ale czy moge prosic o podpowiedz gdzie mozna dojechac pociagiem jessli "bron boze Badaling " ;) ?
2. Szanghaj - obczaję miasta i napewno cos wybiore :)
3. HK -Ważne info z ta wiz± ! to ostatni pkt mojej podróży i mam z t±d lot do PL. Jaka¶ podpowiedĽ co twoim zdaniem jest mega warte zobaczenia? - Tzn że jak chce zobaczyc kanton to musze to zrobic przed Hongkongiem tak ?
Ostatnie pytanie odno¶nie poci±gów : shanghai - pekin oraz krótkie trasy (15h/2h) - czy mozna przez internet rezerwowac bilety ? wydrukowac i pokazac w kasie ? - jesli tak to jaka strona . Czytałam że może byc problem z zakupem biletów w dzien wyjazdu, a na opoznienia pozwolic sobie niestety nie moge :/.
tytuł:
tre¶ć:
użytkownik:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl