Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Jak dojechać gdzie przebywać, ceny w Peru
autor komentarza: mono01
data dodania: 2013-06-29 23:40:07
treść:
Wróciłam miesiąc temu, podróżowaliśmy po Peru i Boliwii w trzy osoby przez cały maj. Tym, którzy planują podróż między innymi polecam treking w Kanionie Colca, przynajmniej trzydniowy trip po Salar de Uyuni. Peru piękne, ale Boliwia urzekła mnie znacznie bardziej zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że z wiedzą nawet niezbyt szeroką na temat tła historyczno- politycznego człowiek nie czuje się ślepy i głuchy i zdecydowanie bardziej potrafi zrozumieć tamtejszą społeczność. Pogoda w maju w peruwiańskich andach rewelacyjna- ani kropli deszczu, słonecznie, na Salarze w dzień przyjemnie ale wieczory, noce i poranki - lodownia, duże różnice temperatury między dniem a nocą
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl