Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: KIedy czy luty - marzec to dobry okres
autor komentarza: Robson2013
data dodania: 2013-10-01 23:06:30
treść:
No własnie to był moj pierwszy plan Argentyna i Chile . Planuje wyleciec 30 stycznia i wracac około 24 lutego. Na wiecej nie moge sobie pozwolic ze wzgledu na urlop. Myslalem polecie do Buenos Aires i potem etapami zjechac na do Ushuaii. Mysle o autobusach a powrot z Ushuaii samolotem w jakies miejsce. Co o tym myslisz.
Jezeli znajdziesz czas , prosze o rade. Napewno masz doswiadczenie , bo juz w Argentynie byłes.Czy w trzy tygodnie mozna zobaczyc Patagonie po obu stronach - Argentynskiej i Chilijskiej?
Jak najlepiej sie poruszac ...........................
W tej chwili bilety to okolo 700-800 euro Return Ticket
Trzeba by było powoli podjać decyzje tylko jaką. Gdzie leciec pierw.
Doradz cos prosze.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl