Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Tybet - dojazd z Nepalu czy z Chin?
autor komentarza: MarciaM
data dodania: 2007-09-01 01:41:13
treść:
Co polecacie? Wybieram sie w marcu 2008 na ok 6 tygodni do Tybetu. Podroz z plecakiem, w malym gronie. Zastanawiam sie na dwoma opcjami: z Chin, albo KMD.
- szukam praktycznych wskazowek, w jaki sposob najlatwiej tam sie dostac.
- pomysly / rady co zobaczyc, szczegolnei zalezy mi na miejscach mniej znanych, a klimatycznych
- jak wygladaja koszty?
A moze ktos z Was tez planuje podobny wyjazd? :-) mozemy zebrac pomysly i wymienic sie informacjami...
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl