Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Wizzairem z Wa-wy do Kutaisi (Gruzja) |
autor komentarza: gajowy_gugała |
data dodania: 2013-11-20 00:15:45 |
treść: Spędziłem kilka noclegów w kilku miastach i miasteczkach Gruzji, nocleg głównie w guest house'ach i hostelach - cena za nocleg wraz ze śniadaniem i obiadokolacją najczęściej oscylowała wokół 30-40 GEL - jakieś 60 - 80 zł |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.