Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Aktualna sytuacja w Tajlandii |
autor komentarza: maszynista |
data dodania: 2013-11-29 05:19:50 |
treść: Nieciekawie się zapowiada też na morzu, zobaczcie ostrzeżenia: http://www.tmd.go.th/en/ Do tego w Bangkoku wielkie demonstracje. Coraz więcej ministerstw jest zajętych przez protestujących. Część personelu Thai Airlines strajkuje. Wczoraj rozmawiałem z Polakami, którzy jechali pociągiem na południe, że stali 6 h z powodu zalanych torów. Taksówkarze w Bangkoku nie wszędzie chcą jeździć, a jak już to podwyższają ceny, bo część miasta jest nieprzejezdna. http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_kon ... bangkoku_1 http://www.auswaertiges-amt.de/nn_58214 ... 0bodyText1 |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.