Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Właśnie wróciłem |
autor komentarza: Smok-1 |
data dodania: 2013-12-01 12:25:21 |
treść: Wróciłem po 2 tygodniach wojażowania po południowym Peru. Trasa Lima - Cuzco - Manu - Cuzco - Ollantaytambo - Machu Picchu - Ollantaytambo - Święta Dolina - Cuzco - Puno (Titikaka - Uros, Taquile) - Arquipa (Colca) - Nazca - Paracas (islas Ballestas) - Lima. Jeśli ktoś jest zainteresowany aktualnymi cenami lub rozwiązaniami komunikacyjnymi prośba o kontakt. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.