Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Saint Tropez i okolice |
autor komentarza: godzuki |
data dodania: 2013-12-08 15:08:26 |
treść: Zapomniałem dopisać o gazie - złącze jak u nas i jest on dostępny, ale tylko na niektórych stacjach - najlepiej zapytać na jednej ze stacji - Pani dała nam darmową mapę z zaznaczonymi stacjami z gazem. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.