Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: CT Poland Kto był lub jedzie
autor komentarza: Golik
data dodania: 2013-12-22 14:42:46
treść:
W 90% się zgadzamy, ale w dwóch miejscach oczom nie wierzę:
- (ad. pkt. 2) cały czas piszę o przewadze znajomości języka, a Ty się uczepiłeś się przewodników. Rozmawiamy jak ślepy z głuchym o kolorach.
- Piszesz, że się orientujesz, ale wymyślasz pismo mandaryńskie, które nie istnieje. I nie wiem, czy potrafisz wytłumaczyć skąd te 6 tys. znaków (bo, że tylu się używa też nie jest prawdą, chyba, że w pewnym wąskim kontekście).
A w ogóle dyskusja miała być ile pieniędzy zabrać, a nie jak się dogadać i czy przewodnicy się nadają...
A poza tym byłbym bardziej powściągliwa w uogólnianiu, bo różnie bywa. Np. z "wycieczkowiczami" w Lhasie dyskutowałam o Retingu Rimpocze, zaś "globtroterzy" w Khamie nie odróżniali lamaizmu od bonu... A "wycieczkowicze" nie narzekali, że w Tybecie nie ma morza, jak pewien polski "globtroter" na pustyni Gobi, uzasadniając dlaczego Mongolia jest niefajna. .
Z pozdrowieniami przedświątecznymi, Kasia
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl