Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Podróż do Sai Baby |
autor komentarza: dk |
data dodania: 2005-01-25 18:43:42 |
treść: Sai Baba miał złamaną kość biodrową oraz operację. Rehabilitacja jest długa i dlatego udziela darszanu jeżdżąc samochodem. Owszem przemawia do ludzi ale nie codziennie lecz z okazji rozlicznych świąt, które obchodzone są w aszramie. Dyskursy lub inaczej przemówienia Swamiego można znaleźć w literaturze, której w Polsce jest bardzo dużo. Można je zamówić na przykład w wydawnictwie Limbus. Na osobiste interview do Sai Baby od zawsze było się dostać bardzo trudno, gdyż oblegają Go tłumy. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.