Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Sprawdzonego kierowcę chętnie zatrudnię : )
autor komentarza: [konto usunięte]
data dodania: 2014-02-14 13:22:10
treść:
Dobrych kierowców - przewodników jest "na pęczki" w każdej większej miejscowości (oczywiście są tez "czarne dziury" gdzie panuje monopol lub zmowa cenowa, ale to wyjątki). Moim zdaniem bez sensu jest angażowanie kierowcy przed przybyciem na "miejsce". Lepiej sprawdzić w realu jego umiejętności i stan techniczny pojazdu. Lepiej jest też wynajmować każdorazowo pojazd na poszczególne odcinki lub "dzieło" - mało kto zna dobrze cały kraj i unika się płacenia za przestoje. Ceny uzależnione, co oczywiste, od ilości przejechanych kilometrów - paliwo jest drogie - ON 121-122 R, etylina 92 162-163 R. Cena wynajmu za cały dzień pojazdu z rozsądną ilością km do przejechania powinny wynosić: za duży Tuk - Tuk typu Piaggio 5000-6000 R, samochód osobowy 9000-10000 R, mały mikrobus 12000-13000 R. Dla Tuk - Tuków na popularne odcinki są oficjalne cenniki, więc nikt niech nie wierzy w opowieści "z mchu i paproci", że np. z Galle do Matara pojedzie za 1000R. Pozdrawiam.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl