Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Z Austrii do Chorwacji - pytanie |
autor komentarza: Storhelius |
data dodania: 2014-03-12 11:31:31 |
treść: Witam, za kilka dni będe w Grazu via Wiedeń. Chciałbym dotrzeć do Dubrownika mniej więcej trasą Graz - Maribor - Zagrzeb - Split. Problem w tym że nie jadę samochodem a informacje netowe o komunikacji publicznej kończą się na Grazu. Ma ktoś może doświadzcenie w pokonywaniu tej trasy? Kursują tam busy, pociągi, może coś innego zoorganizowanego? To niby wszystko unia więc problemów być nie powinno a nic o tym nie widzę w necie...Przy okazji pytania dodatkowe: :) - czy trasę tą pokonać jak najszybciej by znaleźć się w okolicy Makarskiej? czy warto chwile posiedzieć na słoweni lub np Rijeka, Zagrzeb, Split? - warto i czy bezproblemowo wjedzie się do BiH? (Mostar, Kotor) - może coś przeoczyłem co jest fajnego po drodze? Będe wdzięczny za każdą uwagę, pozdrawiam |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.