Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Ma ktoś doświadczenia co do CHIN? |
autor komentarza: drepta |
data dodania: 2014-05-19 21:17:49 |
treść: Gdybyś trafił do Fenghuang polecam hostel http://www.tripadvisor.in/Hotel_Review-g660726-d2425503-Reviews-Changleju_Hostel-Fenghuang_County_Hunan.html Dla nas wypaśny nie za tani bo ceny są od 100- 140 Y za pokój 2 osobowy , córka właścicieli wieczorem oprowadziła nas po mieście i poopowiadała co nieco. rezerwację możesz zrobić pod mailem 412183854@qq.com |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.