Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Mieszkam w Argentynie, sluze rada i pomoca. |
| autor komentarza: Porteña |
| data dodania: 2014-07-31 04:32:44 |
| treść: Witam, To zalezy od tego co chcialbys robic i co umiesz robic?, na jakim poziomie jest twoj hiszpanski?, w argentynie jak i w europie jest kryzys i nie ma duzo pracy, cudoziemiec ma tu raczej organiczone mozliwosci, moze Cie ratowac znajomosc jezykow. Jesli chodzi o wlasny biznes, to tu rowniez zalezy od tego jaki to mialby byc biznes?, otworzenie sklepu przykladowo jest dosc proste, srodki na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci nie musza byc strasznie duze, koszta wynajmu lokalu sa dosc niskie, oczywiscie zalezy gdzie, w jakim miescie, w jakiej dzielnicy, sama sie nad tym zastanawiam. musialabym znac wiecej szczegolow, zeby cos doradzic :) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
