Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Kambodża + Witnam |
autor komentarza: agatttka |
data dodania: 2014-11-19 09:58:17 |
treść: Hej. Lądujemy 30 grudnia w Hanoi, więc wygląda na to że też musimy spędzić Sylwestra w tym mieście... Nie liczę na imprezę sylwestrową ;) Mam pytanie co do wizy, bo nie mogę nigdzie znaleźć rzetelnych informacji. Mamy bilety 29.12HAN-07.02HAN czyli ok. 40 dni w Wietnamie, ale w tym chcemy też trochę Laosu zobaczyć. W konsulacie powiedziano mi, że potrzebuję wizę wielokrotnego wjazdu 3-miesięczną za 450zł (!) Orientujecie się czy istnieje tańsza możliwość?? Może coś z tą promesą (Pan w konsulacie powiedział, że nie dają gwarancji wjazdu na tej podstawie)... |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.