Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: ubezpieczenie w góry |
autor komentarza: artem |
data dodania: 2014-11-30 18:54:09 |
treść: Wszystkie te elementy, które wymieniłeś są zawarte w tym ubezpieczeniu http://pza.org.pl/pza/article.acs?id=2270179. Dla członków PZA roczna składka to 220 zł . Wydaje mi się, że to nie jest dużo jak na cały rok. Czy to nie będzie opcja bardziej ekonomiczna od tych krótkoterminowych polis? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.