Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Indie na 4 tyg.- steczeń/luty 2008 SZUKAM CHĘTNYCH |
autor komentarza: nawarro |
data dodania: 2007-12-12 21:13:08 |
treść: Sytuacja na dzisiaj wygląda następująco: Termin jest sztywny bo bilety już są (16stycz.-14luty) Oczywiście jeżeli znajdzie się jeszcze ktoś chętny to na pewno da się przypasować dla niego przelt w podobnych granicach czasowych tak aby na miejscu już śmigać razem ;-) Kto jest chętny na prawdę musi się już szybko decydować - samo wyrobienie wizy to min. 7dni. pozdrawiam wszystkich |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.