Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: zmiany w wizach
autor komentarza: albatros
data dodania: 2015-02-08 17:31:19
treść:
>Czy ktoś miał podobne problemy ? Wylatuję w najbliższą niedzielę, przetrzymują mój
>paszport z wnioskiem wizowym od 21. stycznia. Przecież mój wniosek leży już w
>Warszawie od 13 dni roboczych !!!
>Na www komunikat od tygodnia, że ambasada rozpatruje wniosek.
>Telefonów nikt nie odbiera. Nigdy. O żadnej porze wskazanych godzin.
>To jakieś jaja z tą ambasadą? mają zamiar poinformaować mnie dwa dni przed wylotem ,
>że mam sobie odebrać wizę z drugiego końca Polski ?
>
>Idzie się z nimi skontaktować jakoś inaczej? Jakiś bezpośredni kontakt do ambasady?

Miałem podobną historię - paszport żony i mój. O ile w jej przypadku wiza była gotowa po 3 dniach to z moim były problemy. Telefonów nie odbierali, ale jestem z Warszawy i pojechałem do nich. Okazało się, że są "kłopoty ze skanowaniem zdjęcia" i kazali przywieźć nowe. Podejrzewam że po prostu je zgubili.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl