Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Parę pytań pomocniczych :-) |
autor komentarza: [konto usuniete] |
data dodania: 2015-02-18 12:34:56 |
treść: co casy z lotniska rabat/sala jeździ 1 autobus: wychodzisz na główną drogę z terminalu, 200m w prawo, przeskakujesz do stacji afriquia i pod marketem atacadao masz przystanek autobusu nr 2 , bilet 4 dh, do rabatu polsario to pokazówka; obóz na pustyni, złom pod plandekami, bilety dla reporterów zachodnich, pokazówki z walką o wolność, datki do kasy; jak myślisz ile czasu lotnictwu maroka zajmie wyzerowanie zjawiska? zdrowia maroko to wyspa dla eurasów, czasem ktoś krzyknie, to taka forma negocjacji:) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.