Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wenezuela- Margarita
autor komentarza: dariosek
data dodania: 2007-12-17 23:14:55
treść:
Co do korzystania z telefonów to pamiętajcie, że ERA tam w ogóle nie działa, najlepiej korzystać z "budek telefonicznych" , jest ich pełno, w hotelu Portofino ok 10 szt, dzwonić można za 10.000 bolivar(VEB) tj. ok 2 USD ok 40 min do Polski na stacjonarne i 15 min na komórki,
Co do wymiany USD to najlepiej w sklepikach, najlepszą wymianę miał sklepik ten drugi, przy pizzerii(trzeba wejść wgłąb, przy bilardach) , cena była za 1 USD- 5000 VEB, później dolar spadł i cena była 1 USD - 4600 VEB.
Co do wyprawy do miasta Porlamar, najlepiej taxi za 30-40.000 VEB ok 15-20 PLN, można iść na zakupy, Quatro del madio(centrum miasta) lub Sambil (centrum handlowe).... jest ciekawie, dobre ceny
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl