Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: MALEZJA W LISTOPADZIE |
autor komentarza: jamaj |
data dodania: 2015-03-23 01:24:54 |
treść: Witam niestety tak jak bigmark niestety nie polecam Malezji,naprawdę poszukajcie czegoś fajniejszego,Filipiny Indonezja ale Malezja to naprawdę żart a zwłaszcza Lankiawi gdzie za kebaba życzą sobie równowartość 10e za żart a nie kebaba.Moje zdanie jak już bardzo chcecie to jedźcie na Lankiawi a potem macie prom na Koch-Lipe, tylko godzinkę wiza za darmochę bo to już Tajlandia ale o niebo lepsza woda taniej i klimat nie do porównania,powodzenia. ;) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.