Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: wszelkie info
autor komentarza: Niedzwiedzik
data dodania: 2015-04-18 21:40:23
treść:
Akurat jesteśmy po Omanie i ZEA. W Omanie walczyliśmy w rejonie Jabal Shams i naprawdę polecamy te miejsca. Nie opłaca się wypożyczać samochodu w Dubaju bo ubezpieczenie Cie zje. Jak już wypożycz sobie w Muskacie i nie łykaj kitu, że w rejon górski trzeba samochód 4x4 pod W4 i W6 i W6a spokojnie dojedziesz nawet Yariską. Poniżej masz linka do naszej relacji z krótkiego wypadu do Omanu, jak coś to pytaj służymy pomocą.

http://niedzwiedzik.pl/strona-glowna/podroze/oman/jabal-shams-2015/
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl